Nowa stacja E100 w Świecku

W styczniu 2024 roku firma E100 otworzyła nową stację paliw. Stacja znajduje się tuż obok przejścia granicznego i autostrady A2 na terenie Portu Świecko (Świecko 39). Nowopowstała stacja to zwiększenie możliwości obsługi klientów przez firmę E100 bowiem na terenie Portu Świecko funkcjonuje już stacja paliw pod marką E100. Obie stacje paliw są w stanie obsłużyć ok. 2600 samochodów na dobę. Do dyspozycji klientów jest razem 18 stanowisk do tankowania zaopatrzonych w szybkie pompy (130 litrów/minutę). Na każdym stanowisku możliwość zatankowania AdBlue. Dystrybutory posiadają długie węże, które pozwalają zatankować wszystkie zbiorniki bez konieczności przemieszczania pojazdu. Oprócz klasycznych terminali płatniczych firma E100 umożliwia na obu stacjach korzystanie z tzw. tankowania online przy użyciu aplikacji E100 Mobile (z włączoną funkcją E100 Mobility).

Obserwowaliśmy od dłuższego czasu, że zdarzały się kolejki na naszej stacji na terenie Portu Świecko i dostawaliśmy też takie sygnały od naszych klientów. Jestem przekonany, że po otwarciu nowej stacji ten problem zniknie, a naszych klientów zapraszamy do nowej lokalizacji. Łatwo ją znaleźć i, już na terenie Portu Świecko, kierować się tablicami najazdowymi. Obie stacje są zresztą obok siebie (w odległości ok. 300 metrów) – mówi Dmytro Ananskyi, Zastępca Kierownika Działu Współpracy z Dostawcami.
Nowa stacja E100 jest w sieci stacji paliw Power Max (marka E100, w której klienci firmy znajdą zawsze atrakcyjne ceny paliw – stacje paliw oznaczone kolorem czerwonym w firmowej wyszukiwarce stacji E100: https://locator.e100.eu/?lang=pl ).
Na klientów E100 czeka całe zaplecze Portu Świecko: darmowy parking, restauracja, toalety, prysznice, pralnia, supermarket spożywczy, sklep motoryzacyjny, myjnia samochodowa/myjnia TIR, salon fryzjerski, wulkanizacja, kantor.

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.