Nowość od Mio: kamera MiVue 935W – nowa era nagrywania w 4K

Na polski rynek trafiła kolejna nowość od Mio, czołowego producenta kamer samochodowych – to Mio MiVue 935W. Nowy wideorejestrator reprezentuje klasę Premium 4K i jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje, zapewniające najwyższą jakość nagrań w bardzo atrakcyjnej cenie: 599 zł!

Najwyższa jakość nagrań

Mio MiVue 935W oferuje nagrania w rozdzielczości 4K Ultra High Definition. Tryb 2.5K 1440P oraz Auto HDR przełącza czujnik obrazu między dniem a nocą, aby uzyskać jak najlepsze nagrania. Dzięki nagraniu 4K każdy szczegół może być powiększony i nadal bardzo dobrze widoczny.

Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii Mio Night Vision Ultra, MiVue 935W zapewnia doskonałą jasność i płynność nagrania, nawet przy minimalnym naświetleniu. Profesjonalna technologia automatycznego dostrajania obrazu i szklane soczewki sprawiają, że nagrania są odpowiednio doświetlone. Kamera wyposażone jest też w wysokiej jakości sensor Sony STARVIS premium oraz bardzo szeroką przysłonę, która pozwala na nagrywanie materiałów o bardzo wysokim kontraście i bogatej kolorystyce nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Kamera Mio MiVue 935W posiada przysłonę F1.8 oraz matrycą Sony premium STARVIS CMOS, dzięki czemu rejestruje materiał o wysokim kontraście i bogatych kolorach.

Wygoda i bezpieczeństwo na drodze

Dodatkowo, wbudowane funkcje, takie jak ostrzeżenia przed odcinkowym pomiarem prędkości oraz możliwość nagrywania w trybie postojowym, zapewniają pełne bezpieczeństwo na drodze.

Zintegrowane szybkie Wi-Fi umożliwia natychmiastowe połączenie z aplikacją MiVue Pro App za pomocą kodu QR, co pozwala na błyskawiczne przesyłanie nagranych materiałów oraz wygodne zarządzanie ustawieniami kamery.

W swoim wnętrzu Mio MiVue 935W posiada superkondensator. W przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów litowo-jonowych, superkondensator gromadzi energię w postaci pola elektrycznego, co pozwala na szybsze ładowanie i rozładowywanie oraz większą odporność na zmienne temperatury, wibracje i ekstremalne warunki środowiskowe. Dzięki temu Mio MiVue 935W jest gotowa do działania nawet w trudnych warunkach, zapewniając stabilność zasilania i bezpieczeństwo nagrywania.

Wideorejestrator Mio MiVue 935W jest dostępny w cenie 599 zł.

Więcej o marce Mio znajdziesz na:

www: https://www.mio.com/pl_pl/

Check Also

eActros 400 – wspólny projekt firm Daimler Truck Polska i GT Trailers

17 maja w siedzibie firmy GT Trailers w Kurzniach odbyło się uroczyste przekazanie nowego pojazdu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.