Modern Concrete Cement Asphalt Garage Hangar Underground Parking Warehouse Basement Dark Car Showroom Glowing Lights 3D Rendering illustration

Pojazdy marki Wielton dostępne w krajach Beneluksu

Polski Wielton – należący do grona trzech największych producentów naczep i przyczep w Europie, poszerza swoją działalność o kraje Beneluksu. W ofercie dedykowanej na rynki Belgii, Holandii i Luksemburgu znajdują się naczepy kurtynowe, furgonowe oraz podkontenerowe. W planach jest także poszerzenie asortymentu oferowanego w tych krajach o kolejne pojazdy, które Wielton S.A. posiada w swoim portfolio.

Wielton, firma z ponad 27-letnim doświadczeniem, skrupulatnie realizuje swoje cele, wkraczając na rynki Belgii, Holandii i Luksemburgu z szeroką gamą produktów. W ofercie dedykowanej krajom Beneluksu znajdują się naczepy kurtynowe, podkontenerowe oraz furgonowe. W przyszłości planowane jest także poszerzenie asortymentu o pozostałe pojazdy, które spółka Wielton posiada w ofercie (m.in. naczepy wywrotki). Oferta obejmuje także usługi z zakresu Aberg Connect, czyli innowacyjnych rozwiązań telematycznych, oraz świadczenia Aberg Service, gwarantujące wszechstronną obsługę posprzedażową. W celu zapewnienia klientom w krajach Beneluksu najlepszej możliwej obsługi, otwarto oddział w Horst (Holandia), z którego będą rozwijane działania takie jak sprzedaż czy obsługa posprzedażna, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Za rozwój biznesu i sprzedaż produktów Wielton w krajach Beneluksu odpowiada Ronald Kroesen – Dyrektor Zarządzający Wielton Benelux BV.

Jesteśmy firmą skupiającą się na rozwoju. Nadszedł więc czas na poszerzenie działalności o kolejne rynki. Ekspansja daje nam możliwości dotarcia do nowych klientów oraz przedstawienia im innowacyjnych rozwiązań. Cieszymy się, że teraz także kolejne kraje będą miały sposobność poznania naszej oferty i dostrzeżenia potencjału marki. Mamy nadzieję, że produkty Wieltonu znajdą tam swoje uznanie, tak jak w centralnej Europie. – mówi Jacek Stokowski, Dyrektor Eksportu Wielton SA.

Misją firmy jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu. Wielton w krajach Beneluksu proponuje sprzedaż swoich naczep kurtynowych, furgonowych oraz podkontenerowych. Pierwszym z oferowanych pojazdów jest naczepa kurtynowa Curtain Master cechująca się nowoczesną konstrukcją dachu i niską masą własną, dzięki czemu możliwe jest obniżenie kosztów eksploatacji na długich trasach. Przy jej produkcji zastosowano nowoczesną technologię spawania hybrydowego, która umożliwia uzyskanie solidnych i precyzyjnych spojeń, minimalizujących ryzyko odkształceń. Kolejnym produktem dedykowanym na rynki Beneluksu jest m.in. furgon Dry Master ze sztywną zabudową skutecznie ograniczającą dostęp osobom trzecim oraz chroniącą przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. W portfolio znajduje się również naczepa podkontenerowa Container Master, którą charakteryzuje nowoczesna konstrukcja ramy i zabudowy zapewniająca wysoką wytrzymałość potwierdzoną licznymi testami przeprowadzonymi innowacyjnym Centrum Badawczo-Rozwojowym firmy.

Obecnie realizowane są już pierwsze zamówienia, które wkrótce trafią do naszych klientów z krajów Beneluksu. Kontrakty dotyczą wyprodukowania łącznie około 55 sztuk naczep kurtynowych oraz naczep podkontenerowych. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych pojazdów. Serdecznie zapraszam do kontaktu. – powiedział Ronald Kroesen, Dyrektor Zarządzający Wielton Benelux BV.

Pojazdy marki Wielton to produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Cechują się trwałością i szczelnością, a także wysoką odpornością na korozję, dzięki zastosowaniu w produkcji technologii malowania kataforetycznego (KTL).

Od lat inwestujemy w automatyzację i robotyzację procesów produkcyjnych. Naczepy marki Wielton są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a nasi inżynierowie stale pracują nad nowymi rozwiązaniami. Świadomi wyzwań związanych z wejściem na nowy rynek, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom klientów z Belgii, Holandii i Luksemburgu. – dodaje Jacek Stokowski, Dyrektor Eksportu Wielton S.A.

Dark neon Laser Smoke Fog Orange Glowing Fluorescent Garage Underground Parking Car Showcase Empty Background Concrete Reflective Grunge 3D Rendering Illustration

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.