Puchar Kobiet 2024

Jeśli jesteś kobietą i masz prawo jazdy kategorii C+E, a lubisz rywalizację – nie zwlekaj! Zgłoś się do zawodów w jeździe na precyzję pn. Puchar Kobiet 2024. Ilość miejsc ograniczona! Zdobądź wyjątkowy puchar! Może ten, już 3. w historii tych zawodów, trafi do Ciebie? Tym razem Głównym Sponsorem konkursu jest firma DAF Trucks Polska i na zestawie tej firmy odbędą się zawody 29.06.2024 r. w Łowiczu. Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera, redakcja „Polski Traker” oraz Łowicki Trucker King serdecznie zapraszają.

  Imię i Nazwisko:
  SKPT numer:
  Data urodzenia:
  Kategorie prawa jazdy i daty uzyskania:
  Adres zamieszkania:
  Adres email:
  Telefon kontaktowy:
  Rozmiar koszulki:

  1. W jakich warunkach dochodzi w Polsce do największej liczby kolizji i wypadków w Polsce?

  a. Zimą w nocyb. Latem, w ciągu dniac. Jesienią w ciągu dnia

  2. Do czego służy ABS?

  a. Zwiększa siłę hamowaniab. Stabilizuje proces hamowania

  3. Uaktywniony system ESP wykona następujące czynności?

  a. Przyhamuje jedno lub kilka kółb. Skróci drogę hamowania

  4.Ile godzin maksymalnie może pracować kierowca w ciągu 24 h wg. polskich przepisów?

  a. 15 godzinb. 12 godzin

  5. Jaka jest maksymalna długość zespołu pojazdu silnikowego w Polsce?

  a. 18,75 mb. 22,00 mc. 16,00 m

  6. Czy można w Polsce prowadzić pojazd ciężarowy powyżej 3,5 t , w którym głębokość bieżnika w oponie jest poniżej 2 mm?

  a. Takb. Nie

  7. Czy kierowca może prowadzić pojazd przez 6 kolejnych dni przez 58h ?

  a. Takb. Nie

  8. Ile maksymalnie kierowca może w Polsce prowadzić pojazd powyżej 3,5 t bez narażenia się na mandat?

  a. 4h 30minb. 4h 45minc. 5h

  9. Czy można przedłużyć czas prowadzenia pojazdu pomiędzy dwoma odpoczynkami do 12h?

  a. Takb. Nie

  10. Kto jest uprawniony do kontroli czasu prowadzenia pojazdu podczas kontroli drogowej?

  a. Wyłącznie Inspektor Transportu Drogowegob. Inspektor Państwowej Inspekcji Pracyc. Funkcjonariusz Straży Granicznej

  Poniższe pola są obowiązkowe:

  * 9 czerwca Panie, które otrzymają najlepsze wyniki (15 osób) otrzymają informację odnośnie zakwalifikowania się do wzięcia udziału w Pucharze Kobiet.
  Następnie zostaną poproszone o potwierdzenie wzięcia udziału oraz dokonanie opłaty wpisowej przelewem na konto bankowe Stowarzyszenia do dnia 14 czerwca w wysokości:
  - dla członków SKPT z ważną legitymacją- bezpłatnie;
  - dla osób, które nie są członkiem SKPT- 50zł. (Możliwość dołączenia do SKPT do 14 czerwca)

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera z siedzibą 32-005 Niepołomice, ul. Stefana Roweckiego 6, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000310226 Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu rozpatrzenia deklaracji członkowskiej, prowadzenia ewidencji członków i działalności statutowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), zwanego dalej Rozporządzeniem. Twoje dane osobowe mogą być również przetwarzane w celu dochodzenia lub obrony roszczeń związanych z twoim członkostwem w Stowarzyszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. Rozporządzenia, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora twoich danych. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych oraz podmioty, którym Administrator zleca wykonywanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych. W szczególności podmioty świadczące na naszą rzecz usługi księgowe, administrowanie systemem informatycznym i dostawców narzędzi elektronicznych służących do przechowywania danych. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres członkostwa w Stowarzyszeniu, a po jego upływie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych na zasadach wskazanych w art. 20 Rozporządzenia, prawo wniesienia sprzeciwu. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. Podanie przez Ciebie Twoich danych osobowych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak rozpatrzenia deklaracji członkowskiej i brak wpisu na listę Członków Stowarzyszenia. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, nie będą poddawane profilowaniu.

  Check Also

  eActros 400 – wspólny projekt firm Daimler Truck Polska i GT Trailers

  17 maja w siedzibie firmy GT Trailers w Kurzniach odbyło się uroczyste przekazanie nowego pojazdu …

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.