Schmitz Cargobull partnerem MaxiTRANS

MaxiTRANS, największy w Australii dostawca naczep dużej ładowności oraz usług posprzedażnych i ogłosił, że firma Schmitz Cargobull, została jego inwestorem.

Schmitz Cargobull stał się udziałowcem mniejszościowym (26%) w Australian Trailer Solutions Group (ATSG), w ramach partnerstwa, które będzie kontynuacją działalności MaxiTRANS na rynku australijskim.

Australian Trailer Solutions Group (ATSG) jest grupą inwestorów, w tym wielu mieszkańców Ballarat. Firma ATSG przejęła MaxiTRANS we wrześniu 2021 r., a głównym celem tego przejęcia było wspieranie australijskiej produkcji, jej pracowników i dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości.

Partnerstwo z firmą Schmitz Cargobull pozwoli naszym firmom współpracować w zakresie technologii, oraz usprawnić naszą działalność, zapewniając nam korzyści w globalnym łańcuchu dostaw oraz skoncentrować się na dostarczaniu produktów o wyjątkowej jakości i wspieraniu naszych klientów – powiedział Greg L’Estrange, prezes MaxiTRANS.

Nasza inwestycja w MaxiTRANS oferuje ogromny potencjał do uwolnienia synergii produkcyjnych i wprowadzenia zaawansowanych technologii w celu wsparcia i wniesienia wkładu w australijski przemysł naczep – dodaje Andreas Schmitz, dyrektor generalny Schmitz Cargobull.

Check Also

Nowość od Mio: kamera MiVue 935W – nowa era nagrywania w 4K

Na polski rynek trafiła kolejna nowość od Mio, czołowego producenta kamer samochodowych – to Mio …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.