UTA Edenred powiększa swoją sieć punktów akceptacji na terenie Hiszpanii o wszystkie stacje benzynowe Repsol

  • Klienci UTA Edenred mogą aktualnie tankować paliwo na ponad 3300 stacjach Repsol i korzystać z dostępu do 5000 stacji na terenie całej Hiszpanii
  • Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Repsol europejska sieć akceptacji UTA liczy teraz ponad 62 000 punktów

Kleinostheim, Germany – UTA Edenred, czołowy dostawca usług z zakresu mobilności w Europie, rozszerzył grono swoich partnerów o Repsol, czołową hiszpańską firmę energetyczną, co zaowocowało dodaniem zlokalizowanych na terenie Hiszpanii obsługiwanych przez Repsol stacji benzynowych do sieci punktów akceptacji UTA. Dzięki tej nowej współpracy UTA Edenred może teraz zaoferować swoim klientom dostęp do produktów i usług Repsol na 3300 stacjach na terenie całej Hiszpanii.

Partnerstwo UTA Edenred i Repsol zostało nawiązane na początku 2020 r., kiedy to do sieci UTA zostało włączonych 90 punktów akceptacji. Dzięki umowie zawartej z Repsol spółka UTA Edenred aktualnie zapewnia swoim klientom dostęp do ponad 5000 oferujących szeroką gamę produktów stacji benzynowych wielu marek na terenie Hiszpanii, i do ponad 62 000 stacji benzynowych na terenie całej Europy.

Za pomocą karty UTA klienci UTA Edenred mogą tankować na stacjach Repsol włączonych do sieci zarówno paliwa tradycyjne, jak i paliwa alternatywne, takie jak CNG i LNG, a także AdBlue. Klienci mają również możliwość korzystania z usług uzupełniających, takich jak bezpieczny parking oraz myjnia samochodowa.

Lukas Schneider, Commercial Director EMEA w UTA Edenred, mówi: „Nasza stale rozwijająca się sieć partnerska jest najważniejszym elementem naszej oferty usług. Możliwość korzystania z kart UTA Card na terenie całej sieci Repsol w Hiszpanii to dla UTA Edenred kluczowy kamień milowy, który zapewnia jeszcze więcej korzyści zarówno naszym hiszpańskim, jak i międzynarodowym klientom”.

Alfonso Díaz, Dyrektor Generalny UTA Edenred w Hiszpanii i Portugalii, dodaje: „Dzięki umowie z Repsol dokonaliśmy znacznego poszerzenia naszej oferty mobilności na terenie Hiszpanii. Nasi klienci będą mogli korzystać ze wszystkich stacji Repsol na terenie Hiszpanii, a Repsol stanie się jednym z naszych największych dostawców na terenie Europy”.

Carlos Suárez, Dyrektor ds. Mobilności B2B w Repsol, mówi: „Nasza umowa z UTA Edenred, jednym z najważniejszym dostawców usług z zakresu mobilności w Europie, pozwala nam zwiększyć nasze zaangażowanie w obsługę krajowych i międzynarodowych firm działających w sektorze transportu drogowego na terenie Hiszpanii. Klienci z tego sektora mają teraz dostęp do wyjątkowych ofert najwyższej jakości oraz markowych produktów na ponad 3300 stacjach Repsol”.

Check Also

Thermo King wprowadza Trailer Assist Premium, rozwiązanie dla naczep przeznaczone do monitorowania danych pojazdu

Thermo King Trailer Assist Premium stanowi kolejny krok w rozwiązaniach do monitorowania danych dla naczep …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.