Wielton Finance z nową propozycją leasingu operacyjnego w EFL

Producent z Wielunia oferuje wsparcie finansowe dla swoich klientów. Do 30 czerwca można skorzystać z nowej opcji leasingu operacyjnego na zakup 50 naczep kurtynowych i podkontenerowych marki Wielton. Oferta jest limitowana i dostępna w trzech wariantach. Partnerem promocji jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Oferta leasingu operacyjnego oferowanego przez Wielton Finance przy współpracy z EFL S.A. posiada uproszczoną procedurę. Obowiązuje minimum formalności, a na decyzję klient oczekuje tylko jeden dzień. Żeby skorzystać z tej opcji finansowania, wymagane są podstawowe dokumenty rejestracyjne i finansowe za poprzedni rok oraz bieżący okres. Na uwagę zasługuje fakt, że promocja trwa do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy 50 sztuk pojazdów (naczepy kurtynowe i podkontenerowe) znajdujących się w wykazie naczep placowych Wieltonu. Umowa zawierana jest na okres 3 lat (36 miesięcy), natomiast płatności rozłożone są na 35 rat i wyrażane są w obcej walucie (Euro). Tak jak w przypadku wszystkich produktów wieluńskiego producenta, również w przypadku leasingu istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji warunków umowy.

Oferowany przez Wielton Finance leasing operacyjny dostępny jest w 3 wariantach. Oferta standardowa poza ogólnymi zasadami cechuje się tym, że wartość rezydualna (RV) wynosi 20%. Na wpłatę wynoszącą 10% składa się czynsz zerowy i opłaty manipulacyjne. Druga dostępna wersja promocji to „Niska rata z Wielton” z wartością rezydualną (RV) wynoszącą 45% i 10-procentową wpłatą. Ostatnią oferowaną opcją jest „Wielton na Start – 3x po 50 €”. Decydując się na skorzystanie z tego wariantu, leasingobiorca przez pierwsze 3 miesiące umowy wpłaca po zaledwie 50 €, a reszta kwoty jest rozłożona na pozostałe 32 raty. Pozostałe parametry kształtują się następująco: RV to 20%, a wpłata wynosi 11%.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która wspiera kontrahenta nie tylko do momentu odbioru pojazdu, ale i podczas jego eksploatacji. W tej ofercie dostępne są trzy warianty finansowania. Oczywiście warunki umowy mogą zostać dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Należy pamiętać, że w takim przypadku zmianie ulegają ogólne kalkulacje. Uważam, że to bardzo dobra okazja na zakup naczepy marki Wielton. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą, którą stworzyliśmy we współpracy z EFL S.A.– powiedział Dariusz Korytny, Kierownik Działu Finansowania Wielton Finance.

EFL S.A. to jedna z pierwszych firm tego typu w naszym kraju. Będąca częścią Grupy Credit Agricole, instytucja finansowa z bogatym doświadczeniem do tej pory obsłużyła prawie 370 000 klientów. Tworzona przez wyspecjalizowaną kadrę ekspertów, która podpisała już 1 044 000 umów o łącznej wartości 86 mld zł. EFL jest jedną z największych firm leasingowych w Polsce i od ponad 32 lat powiększa paletę usług oraz wspomaga rozwój krajowych przedsiębiorców.

– Wspólna oferta EFL i Wieltonu pozwoli dotrzeć do nowych klientów i jeszcze bardziej zwiększy grono przedsiębiorstw korzystających z atrakcyjnych rozwiązań obu firm – powiedziała Agata Derlatka Vendor Program Manager w EFL.

Każda umowa leasingowa określa czas jego trwania, cenę pojazdu, prawa i obowiązki stron, zasady wykupu produktu oraz warunki wypowiedzenia umowy. Ta forma finansowania traktowana jest jako usługa. W przypadku leasingu operacyjnego podatek doliczany jest do każdej raty leasingowej, który stanowi koszty uzyskania przychodu usługobiorcy. Jego zaletą jest to, że nie wpływa na zdolność kredytową leasingobiorcy, a wykupienie pojazdu po zakończeniu umowy jest możliwe, ale nieobowiązkowe.

 

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.