Elegant Big Hall Concrete Glossy Underground Showroom Garage Gallery Hallway Tunnel Corridor Studio White Lights Stripe Empty Dark Grunge 3D Rendering Illustration

Wielton we współpracy z PKO Leasing z unikalną ofertą finansowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przewoźników, spółka Wielton oferuje możliwość nabycia nowych pojazdów w leasingu, w oparciu o atrakcyjne warunki finansowania udzielone przez PKO Leasing. Do 29 kwietnia 2024 roku można skorzystać z nowej oferty, w której spłata rat leasingowych odroczona jest nawet do 10 miesięcy. Propozycja dotyczy zakupu naczep kurtynowych, furgonowych oraz podkontenerowych wieluńskiego producenta. Minimalne zamówienie kwalifikujące do skorzystania ze wskazanych opcji finansowania to 20 naczep.

Nową ofertę finansowania Wielton Fleet Finance cechują starannie wypracowane korzystne warunki. Finansowanie dostępne jest w walutach PLN oraz EUR i zakłada opłatę wstępną 0% czy zawieszenie spłaty kapitału oraz odsetek do 10 miesięcy. Dzięki tej ofercie przewoźnicy mogą odnowić lub powiększyć swoją flotę już teraz. Umożliwi to maksymalizację przychodów przewoźników w związku ze spodziewanym w drugiej połowie roku wzrostem cen. Naczepy odebrane w lipcu tego roku operatorzy flot będą mogli użytkować bez generowania dodatkowych kosztów aż do maja 2025 roku. Oferta przewiduje także magazynowanie zakupionej naczepy do 10 miesięcy. Z tej unikalnej propozycji mogą skorzystać Klienci składający zamówienie do 29 kwietnia 2024 r. na minimum dwadzieścia pojazdów wieluńskiego producenta. Ilość miejsc produkcyjnych jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do skorzystania z finansowania decydować będzie także kolejność złożenia kompletnego zamówienia.

-„Nasza najnowsza propozycja leasingu powstała z myślą o ułatwieniu Klientom zakupu i użytkowania nowego pojazdu już teraz z możliwością odroczenia pełnych kosztów nawet do 10 miesięcy. Uważam, że to dobra okazja na zakup nowej naczepy marki Wielton z uwagi na fakt, że w drugiej połowie roku spodziewany jest wzrost cen komponentów, a już od 1 lipca obowiązywać zacznie unijna dyrektywa VECTO, co skutkować będzie wzrostem ostatecznej ceny pojazdów. Oferta Wielton i PKO Leasing została przygotowana w taki sposób, aby zapewnić naszym Klientom realne korzyści. Serdecznie zapraszam do kontaktu tym bardziej, że oferta jest ograniczona czasowo.” – powiedział Andrzej Mowczan, Członek Zarządu ds. Komercyjnych Wielton S.A.

-„Cieszy nas partnerstwo z firmą Wielton i możliwość udzielenia atrakcyjnego finansowania dla przewoźników, którzy chcą rozbudowywać flotę swoich pojazdów. Oferta, która jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynkowe oraz sytuację ekonomiczną, daje przedsiębiorcom szanse na skorzystanie z elastycznych rozwiązań finansowych w oparciu o preferencyjne warunki, umożliwiające zakup nowych naczep bez zbędnego obciążenia finansowego. Wierzymy, że nasza oferta leasingu, dzięki której możliwe jest odroczenie spłat rat leasingowych nawet do 10 miesięcy, czy wybór stopy procentowej (stałej lub zmiennej) oraz waluty PLN lub EUR, pozwolą przedsiębiorcom maksymalnie wykorzystać potencjał ich biznesu, minimalizując jednoczenie ryzyko i koszty” – dodał Piotr Gąska, Dyrektor Rynku Transportu Ciężkiego w PKO Leasing.

Każdy leasingobiorca podlega weryfikacji dokonanej przez PKO Leasing i musi spełnić podstawowe wymogi dot. zdolności kredytowej. Ostateczny harmonogram spłat oraz wysokość rat w okresie początkowym umowy wyznacza strona finansująca, po dokonaniu oceny finansowej leasingobiorcy na podstawie udzielonych informacji. Promocja nie dotyczy wynajmu długoterminowego.

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.