Autoclima Polska i Autoadaptacje na tegorocznej edycji targów Polagra

W dniach 27 – 29 września w Poznaniu odbyły się targi Polagra poświęcone gastronomii i produkcji żywności. Tym samym reprezentacja firm z branży motoryzacyjnej była skromna, ale ukierunkowana na tematykę imprezy.

Wspólna ekspozycję zaprezentowały firmy Autoclima Polska i Auto-Adaptacje.

Autoclima Polska jest oddziałem włoskiej grupy Autoclima, producenta agregatów chłodniczych do małych i średnich pojazdów. Spośród kilkudziesięciu różnych modeli i wariantów tych urządzeń wybrano Frosty RTR 151E w wersji 12VDC/230VAC. Wybór nie był przypadkowy. Jest to całkowicie elektryczny agregat, przeznaczony do małych samochodów, który może być równie dobrze stosowany na pojazdach z napędem elektrycznym.

Tu zaprezentowany został wraz zabudową chłodniczą wykonaną przez Auto-Adaptacje ze Skórzewa koło Poznania, która ma też w ofercie zabudowy warsztatowe, kurierskie i szereg akcesoriów, jak np. mobilne lodówki dużej pojemności.

Ciekawym eksponatem ma stoisku była przyczepa produkcji Uniwagen Sp. z o.o. przeznaczona dla gastronomii lub ruchomego handlu. Dzięki autorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym cechuje się wyróżniającą estetyką i dotychczas była oferowana jedynie na rynkach zagranicznych.

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.