Intertrans kupuje naczepy marki Wielton

Firma Intertrans, specjalizująca się w działalności transportowej i spedycyjnej na terenie całej Europy, po raz kolejny zamówiła naczepy wieluńskiego producenta. Tym razem kontrakt dotyczył wyprodukowania 40 uniwersalnych naczep kurtynowych, których odbiór miał miejsce w czerwcu br.

Naczepy kurtynowe Curtain Master marki Wielton są od wielu lat cieszą się popularnością wśród klientów. Cechują się trwałością, szczelnością i bogatym standardowym wyposażeniem. Wysoką wytrzymałość pojazdu uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji podpory odpowiedzialnej za wzmocnienie przedniego i tylnego obrzeża bocznego oraz poprzeczek odpowiedzialnych za wytrzymałość ramy naczepy i płyty podłogowej. W zależności od wybranej konfiguracji, poszycie podłogi może mieć wytrzymałość 7,5t lub 9t. Dodatkowo, w zależności od potrzeb klienta istnieje możliwość montażu system ROLL STOP. Masa całkowita naczepy zaczyna się od 6 100 kg. Kooperacja firm Wielton i Intertrans trwa od 2015 roku. Do tej pory wieluński producent wyprodukował na zlecenie tego kontrahenta niemal 70 naczep kurtynowych.

Dzięki swojej uniwersalności i wzmocnionej konstrukcji, Curtain Master może transportować różnego rodzaju ładunki. Podobnie jak Wielton, spółka Intertrans to firma skupiona na podnoszeniu swoich kwalifikacji i rozwijaniu wachlarza usług w taki sposób, aby realizować kontrakty kompleksowo i na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że klienci wracają po nasze pojazdy i są one przez nich doceniane– powiedział Ireneusz Golec, Dyrektor Sprzedaży Flot, Wielton S.A.

Powstała w 1988 roku Intertrans Sp. z o.o. zajmuje się obsługą transportu międzynarodowego w Europie. W ciągu 35 lat działalności firma rozwinęła zakres swoich usług o Autoryzowane Stacje Serwisowe marek MAN, IVECO oraz WIELTON. Ponadto, w skład bazy transportowej wchodzi własna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, a w ofercie kontrahenta znaleźć można również Centrum Napraw Powypadkowych – dedykowany Serwis wyspecjalizowany w obsłudze flot ciężarowych. Siedziba Intertrans mieści się w centralnej Polsce, a dokładnie w Łodzi. Od 2020 roku Intertrans jest także Dealerem ISUZU Trucks. Flotę firmy stanowi obecnie 100 zestawów naczepowych, a obsługą zleceń i zarządzaniem flotą zajmuje się wyspecjalizowana kadra pracowników składająca się z 20 osób.

Rozwijając flotę pojazdów Intertrans, zależy nam przede wszystkim na wysokiej jakości, trwałości i bezawaryjności pojazdów, aby zrealizować cel ostateczny jakim jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Już od wielu lat w codziennej pracy wykorzystujemy naczepy marki Wielton i wiemy, że warto inwestować w te pojazdy. Solidna konstrukcja i bogate standardowe wyposażenie Curtain Master umożliwiają nam wykonywanie usług na wysokim poziomie, dlatego chętnie po nie wracamy. Obecnie zdecydowana większość naczep Intertrans pochodzi z Wielunia – dodał Dawid Maciejewski, Dyrektor Zarządzający, Intertrans Sp. z o.o.

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.