Mercedes-Benz Actros SLT w firmie Luijendijk & van der Wal

Holenderskie przedsiębiorstwo transportowe Luijendijk & van der Wal zainwestowało w nową ciężarówkę Mercedes-Benz Actros 4163 LS 8×4 SLT do trudnych i wymagających zadań w transporcie ciężkim. Samochód ciężarowy z silnikiem o mocy 630 KM jest wyposażony w przestronną kabinę typu Big Space oraz system MirrorCam.Dyrektor zarządzający i właściciel Ard Luijendijk: –Ten Actros oferuje znakomite rozwiązania techniczne, jakie w swoim portfolio ma tylko Mercedes-Benz Trucks. Specjalne sprzęgło i dopuszczalna masa całkowita do 180 ton umożliwiają transport bardzo ciężkich ładunków, np. żurawi gąsienicowych, rozdrabniaczy czy przesiewaczy.

Przed złożeniem zamówienia klient Luijendijk & van der Wal mógł osobiście sprawdzić właściwości pojazdu – firma z tej samej branży udostępniła do jazdy testowej Actrosa SLT w podobnej konfiguracji i podzieliła się swoimi doświadczeniami z praktycznej eksploatacji.

– Specjalna konfiguracja do transportu ciężkiego, ząbkowana osłona chłodnicy i błękitny lakier sprawiają, że ciężarówka ta w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom pod względem wydajności i wyglądu. Kierowcy są zachwyceni nowym nabytkiem naszej floty, podsumowuje Ard Luijendijk.

 

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.