Zareagować na zmiany

Kto nie idzie na przód, ten się cofa, a do rozwoju potrzeba jest wiedza. 9-10.04. w Nadarzynie k. Warszawy spotkają się firmy z branży TSL na konferencji „Branża TSL dziś i jutro”, nad którą Polski Traker objął patronat medialny. Wstęp darmowy po wcześniejszej rejestracji. Bilet pozwala także odwiedzić stoiska podczas targów MT TSL.

Polska branża TSL od kilku lat przeżywa burzliwe chwile. Inflacja, wojna na Ukrainie, pandemia, zawirowania na rynku pracy, Pakiet mobilności, Brexit to tylko kilka z bolączek, z którymi zmagają się przewoźnicy drogowi. Z drugiej strony doświadczają oni błyskawicznego rozwoju nowych technologii, zmieniających się strategie nadawców transportu, nadchodzącą ekorewolucję. Niektóre przemiany zachodzą szybko, inne oparte są na procesach długofalowych.

To powoduje, że firmy transportowe muszą opracowywać zarówno strategie długo i średnioterminowe, jak i być gotowe na radzenie sobie z bieżącymi zdarzeniami. Pomogą w tym spotkania z ekspertami. Doskonałą okazją będzie konferencja „Branża TSL dziś i jutro” (9-10.04.), która organizowana w ramach targów MT TSL. Program zapowiada się niezwykle ciekawie. Pierwszego dnia porozmawiamy m.in. o dobrej reputacji, restrukturyzacji, ubezpieczeniach, zastawie towaru. Niezwykle ważną część eventu stanowi debata – 10.04. (środa) o godzinie 12. Dyskusja będzie toczona nie tylko o nowych technologiach, ale przede wszystkim o ich opłacalności. 2035, a nawet 2040 rok tylko pozornie stanowią odległą przyszłość. Branża TSL przygotowuje się do ekorewolucji, lecz wciąż jest więcej znaków zapytania niż wykrzykników. Cóż w takim razie począć?

Bliższe informacje i szczegóły na temat konferencji można znaleźć na https://www.truck.pl/konferencja-2024

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.