Elocity partnerem EV Klub Polska. Dla kierowców to jeszcze więcej korzyści z elektromobilności

Ta wiadomość ucieszy kierowców samochodów elektrycznych: Elocity i EV Klub Polska łączą siły! Dzięki tej współpracy na członków EV Klub Polska czekać będzie jeszcze więcej benefitów od topowych firm z branży elektromobilności.

EV Klub Polska to obecnie największa w kraju i regionie Europy Środkowo-Wschodniej społeczność elektromobilnych kierowców, którzy regularnie spotykają się, wymieniają doświadczeniami i łączą świadome użytkowanie aut EV ze zrównoważonym stylem życia. To również jeden z członków założycieli Global EV Drivers Alliance (GEVA), czyli międzynarodowego sojuszu, który zrzesza obecnie 60 klubów użytkowników EV z 35 krajów, jednocząc ponad 320 tysięcy użytkowników bezemisyjnych pojazdów.

Celem EV Klubu Polska jest rozwój zrównoważonego transportu i działanie na rzecz użytkowników samochodów elektrycznych, w tym wsparcie ich w tańszej i efektywnej eksploatacji aut. Jednym ze sposobów na realizację tej misji są oferowane klubowiczom benefity od partnerów EV Klub Polska. Z kolei cykliczne zloty klubowiczów zapewniają wymianę doświadczeń i budowanie relacji.

– „Nasi członkowie to osoby zorientowane na nowe technologie i innowacje, którym bliska jest także troska o środowisko naturalne” – mówi Łukasz Lewandowski, prezes EV Klub Polska.
– „Klubowicze są bardzo aktywni i zaangażowani. Mają znaczny wpływ na kształtowanie się rynku elektromobilności w Polsce i wysoką świadomość konsumencką. Chętnie otwierają się na nowinki transportowe oraz dzielą swoimi opiniami i wiedzą” – podkreśla Lewandowski.

Elocity i EV Klub Polska. Skorzystają także operatorzy stacji ładowania

Społeczność, która od ponad trzech lat skupia użytkowników aut elektrycznych w naszym kraju, liczy w tej chwili ponad 6000 osób, ale liczba członków stale rośnie. Tym, co ich przyciąga – oprócz zamiłowania do aut zeroemisyjnych – jest aplikacja EV Klub Polska. Można w niej znaleźć newsy, testy aut elektrycznych, artykuły i analizy cenników, mapę ogólnodostępnych stacji ładowania wszystkich operatorów oraz atrakcyjne zniżki na ładowania, użytkowanie auta, a nawet zakup przydomowych stacji EV. Do grona partnerów oferujących specjalne rabaty dołączyło właśnie Elocity.

Elocity to spółka dostarczająca autorską technologię zarządzania infrastrukturą ładowania aut elektrycznych i sprzedaży usług ładowania. Dla kierowców Elocity to popularna aplikacja, w której znajdą aż 1000 stacji ogólnodostępnych ponad 280 operatorów. Korzysta z niej ponad 38 000 użytkowników, ceniących także innowacyjne funkcjonalności aplikacji, takie jak automatyczne powiadomienia o zwalniających się portach ładowania, czy rozwijana obecnie usługa płatności za ładowanie za pomocą terminala z możliwością automatycznego generowania faktur i raportów.

– „Nie ma rozwoju elektromobilności bez bliskiego kontaktu z użytkownikami aut elektrycznych” – mówi Adrian Nocuń, współzałożyciel Elocity.  – Współpraca z EV Klub Polska to dla nas świetna okazja, by wsłuchać się w głos osób jeżdżących elektrykami, jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i na bieżąco na nie reagować. A także zachęcić do korzystania ze stale rosnącej infrastruktury ładowania, którą Elocity zaopatruje w rozwiązania technologiczne – dodaje Adrian Nocuń.

Jednak połączenie sił Elocity i EV Klub Polska ucieszy nie tylko kierowców aut elektrycznych. Na tej współpracy skorzystają również obecni i przyszli partnerzy Elocity. Z myślą o poszerzeniu możliwości promocji sieci klientów White Label, Elocity wraz z EV Klub Polska zaoferuje szeroki wachlarz działań wspierających zrównoważoną mobilność m.in. poprzez system benefitów dla użytkowników EV Klub Polska. Proponowane rozwiązanie obejmuje też raporty z przeprowadzonych akcji promocyjnych, w tym informację o zasięgach realizowanych działań. 

EV Klub Polska przy wsparciu Elocity umożliwia również podejmowanie działań na rzecz niskoemisyjnego transportu podmiotom nie posiadającym własnej sieci ładowania, poprzez wejście w rolę sponsora benefitów dla członków EV Klub Polska.

– „Dzięki elastyczności naszego oprogramowania dostarczamy członkom EV Klub Polska nie tylko kupony na stacje widoczne w aplikacji Elocity, ale również umożliwiamy taką opcję naszym klientom White Label i innym dużym klientom sieciowym obsługiwanym przez nas „- wyjaśnia Adrian Nocuń. – „Wychodzimy naprzeciw zarówno potrzebom użytkowników, jak i operatorów stacji – zaznacza współzałożyciel Elocity.

Kupony na ładowanie na stacjach widocznych w aplikacji Elocity będą dostępne w aplikacji EV Klub Polska już od 1 kwietnia. Aby z nich skorzystać, wystarczy zainstalować aplikację EV Klub Polska i założyć konto. Kupony dla klubowiczów będą generowane co miesiąc.

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.