Grupa Wielton po raz kolejny gra z WOŚP i zaprasza do licytacji

W dniach 17-22 września br. w Hanowerze odbędzie się kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branży transportowej w Europie – Międzynarodowe Targi IAA Transportation. Na tę okoliczność przygotowuje się także Wielton, który zaprezentuje w Niemczech swoje najnowsze rozwiązania.  W tym roku z okazji 32. finału WOŚP Grupa Wielton przygotowała aż 2 aukcje. Zwycięzca pierwszej z nich będzie mógł spędzić dzień na targach IAA oraz spotkać się z Pawłem Szataniakiem CEO Grupy Wielton. Druga aukcja polega na licytacji zestawu gadżetów firmowych.

Tradycyjnie Grupa wspiera zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym mottem jest „Tu wszystko gra OK!”. Celem akcji zwracającej uwagę na stan płuc po pandemii jest zakup urządzeń do diagnostyki, monitorowania i rehabilitacji dzieci oraz dorosłych zmagających się z chorobami płuc i przebywających na oddziałach pulmonologicznych. Aby zebrać jak najwięcej funduszy, w tym roku firma zaprasza do licytacji dwóch aukcji. Przedmiotem pierwszej z nich jest spędzenie jednego dnia na targach IAA Transportation oraz udział w spotkaniu z CEO Grupy Wielton. Zwycięzca drugiej licytacji otrzyma zestaw gadżetów firmowych.

„Od wielu lat początek roku kojarzy nam się z akcją fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki której nasze szpitale systematycznie wyposażane są w specjalistyczny sprzęt. Wiemy jak wiele dobrego niesie za sobą ta działalność i tak jak w poprzednich latach z radością dołączamy się do akcji. Z tej okazji serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w organizowanych przez nas aukcjach.” – mówi Paweł Szataniak, CEO Grupy Wielton

Odbywające się co dwa lata wrześniowe targi IAA Transportation to najważniejsze wydarzenie na europejskim rynku transportowym. Prezentowane są nowe modele pojazdów oraz  innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę efektywności transportu, lepszą ochronę środowiska i wzrost bezpieczeństwa w branży. Zakres wydarzenia obejmuje samochody ciężarowe, ciężarówki, autobusy i pojazdy specjalne, a także naczepy, przyczepy, kontenery i logistykę transportu. W ostatniej edycji akcji, która miała miejsce w 2022 swoje produkty oraz rozwiązania zaprezentowało ponad 1400 wystawców, z których dwie trzecie to międzynarodowe firmy z 41 krajów.

Zwycięzca pierwszej licytacji Grupy Wielton będzie miał wyjątkową okazję spędzenia jednego dnia na wrześniowych targach, aby podziwiać najbardziej ekscytujące i znaczące innowacje techniczne oraz koncepcje z dziedziny transportu użytkowego i logistyki. Swoimi odczuciami i wrażeniami będzie mógł się podzielić z CEO Grupy Wielton podczas wspólnego obiadu. W kolejnej aukcji do wylicytowania przeznaczono zestaw gadżetów firmowych Wielton, w którego skład wchodzą m.in.: model naczepy marki Wielton, plecak czy kubek.

Terminy realizacji przedmiotów aukcji zostaną indywidualnie ustalone ze zwycięzcami po ich zakończeniu i wpłacie wylicytowanej kwoty.

Linki do aukcji:

– wyjazd i spędzenie dnia na Targach IAA: https://allegro.pl/oferta/wyjazd-na-iaa-transportation-2024-15092893732

– zestaw gadżetów firmy Wielton: https://allegro.pl/oferta/zestaw-kolekcjonerskich-gadzetow-wielton-15092888852

Check Also

Ambasador firmy Apollo

Firma Apollo Tyres wybrała Giancarlo Fisichellę, zwycięzcę trzech wyścigów Formuły 1, na nowego ambasadora marki …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.