Sieć MOYA rośnie – kolejna stacja w województwie lubelskim

Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, nie zwalnia tempa rozwoju. W położonej w województwie lubelskim miejscowości Krasnystaw został otwarty kolejny punkt w niebiesko-czerwonych barwach. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa i czynna jest całą dobę. Jest to obiekt obsługowy ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

MOYA to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Właściciel marki, firma Anwim zapowiada, że co roku na mapie Polski pojawi się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, jak również stacje automatyczne oraz punkty samoobsługowe MOYA Express. Anwim inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę partnerską. W Krasnymstawie pod brandem MOYA pojawiła się kolejna stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

Nowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 17 na trasie Zamość-Lublin, tuż obok dużego centrum handlowego Galeria Krasnystaw. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Atrakcyjna lokalizacja pozwala na obsługę ruchu lokalnego, miejskiego oraz tranzytowego. Punkt oferuje wysokiej jakości paliwo 95, 98, ON i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Wielobranżowy sklep posiada szeroką ofertę od artykułów pierwszej potrzeby po specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. W Caffe MOYA można zatrzymać się na filiżankę pysznej kawy lub innego napoju, jak również zjeść ciepły posiłek. Sieć MOYA zadbała o standaryzację i na każdej stacji obsługowej można liczyć na najwyższą jakość produktów.

Obiekt jest przystosowany do obsługi pojazdów ciężarowych. Zadbano o podjazd dla TIR, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue. Na stacji znajduje się kompresor i odkurzacz.

Każda nowa stacja sieci MOYA to dla klientów okazja do skorzystania z atrakcyjnych promocji, które dotyczą paliwa oraz asortymentu dostępnego w sklepie i Caffe MOYA.

Stacja działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.