Szybka dostawa części zamiennych

Kässbohrer Polska z sukcesem zrealizował dostawę dziewięciu kompletów zamków kontenerowych do autoryzowanego partnera serwisowego Balticon S.A., Nord Auto-Service, w Gdyni. Firma Kässbohrer Polska, reprezentowana przez specjalistę ds. części zamiennych i magazynowania, Dariusza Górskiego, realizuje dostawy części zamiennych świadcząc usługi s posprzedażowe i serwisowe swoim klientom.

W obliczu zwiększonego zapotrzebowania na wydajność transportu kontenerowego Balticon S.A. modernizuje swoje lekkie podwozia kontenerowe SHG.L wyposażając je w specjalne zamki kontenerowe. Firma Kässbohrer Polska szybko zareagowała, dostarczając dziewięć zestawów takich zamków wykonanych wg nowego projektu. Szybka dostawa skróciła przestoje firmy Balticon S.A., specjalizującej się w morskim transporcie kontenerowym na terenie UE. Firma dysponuje flotą składającą się z 15 naczep Kässbohrer, a jej współpraca z Kässbohrer stale się zacieśnia. Działalność Balticon S.A. obejmuje sieć baz i centrów usług kontenerowych, w tym obiekty w Gdańsku, Szczecinie, Warszawie i poza nią. Grzegorz Karpik, Fleet Manager w Balticon S.A. wyraził zadowolenie z dostawy, stwierdzając: – Balticon SA kupił opatentowane zamki kontenerowe firmy Kässbohrer w celu modernizacji zakupionych jednostek SHG.L, umożliwiając przewożenie kontenerów o rozmiarach od 40 do 45 stóp. Firma Kässbohrer Polska zrealizowała zamówienie w ciągu 24 godzin, wykorzystując własny transport. Szybka reakcja świadczy o zaangażowaniu firmy w rozwiązywaniu problemów swoich klientów. Balticon SA ceni współpracę z Kässbohrer. Pozytywne doświadczenia z wcześniej zakupionymi naczepami ugruntowały wzajemne relacje. Doceniamy to zaangażowanie w spełnianiu naszych specyficznych wymagań. Piotr Kowalski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w Kässbohrer Polska SP ZOO, również złożył oświadczenie w sprawie dostawy, stwierdzając, że Kässbohrer Polska stale inwestuje w swoją działalność posprzedażową i serwisową. „Z radością ogłaszamy kolejny kamień milowy w postaci uruchomienia ekskluzywnej usługi dostawy części zamiennych z naszego głównego magazynu w Błoniach, skąd świadczymy usługę dostawy części (około 400 różnego typu) „od drzwi do drzwi” na terenie całego kraju. W przypadku dostawy od drzwi do drzwi Kässbohrer Polska gwarantuje dostawę do kluczowych klientów w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce w Polsce własnym środkiem transportu (firmowy van).

Dostarczone opatentowane zamki kontenerów do podwozi kontenerowych SHG.L charakteryzują się zwiększonym współczynnikiem obciążenia, umożliwiając optymalne wykorzystanie operacji prowadzonych przez Balticon S.A.

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.